Maisto papildų enciklopedija
ieškoti »
mpe.lt - medicinos prekių e-parduotuvė
 

.

.
 

 
.
   

ARCON TISANE® plus kapsulės plaukams

ARCON TISANE® šampūnas plaukams

ARCON TISANE® tinktūra galvos odai ir plaukams

Per dieną gali iškristi apie 20 – 100 plaukų, tai – normalu. Tačiau kai plaukų slinkimas pastebimai sustiprėja, plaukai pradeda retėti, tai jau kelia susirūpinimą. Plaukų slinkimas gali būti laikinas, pavyzdžiui, sustiprėjantis dėl patirto streso, nesubalansuotos mitybos, trūkstant maistinių medžiagų, užtikrinančių galvos odos mitybą ir normalų plaukų augimą. Tokiais atvejais plaukų slinkimas paprastai pasiskirsto per visą galvos odą ir būna praeinantis. Dar didesnį nerimą kelia, kai plaukai slenka ilgą laiką ir pradeda atsirasti pastebimų išretėjimų. Hormoninių pokyčių įtakotas (androgeninis) plaukų retėjimas vyrams dažniausiai pasireiškia galvos viršugalvyje, kai moterims plaukai gali slinki iš bet kurių galvos odos vietų. Skydliaukės, kiaušidžių ir kitokių organų ligos ar vartojami vaistai taip pat gali būti padidėjusio plaukų slinkimo priežastis.

Plačiau apie plaukų slinkimą

ARCON TISANE® plus - kapsulės plaukams

Specialios medicininės paskirties maisto produktas su patentuotu vaistinės ožragės sėklų ekstraktu ir vitaminų bei mikroelementų deriniu, skirtas vartoti esant padidėjusiam plaukų slinkimui. Šios kapsulės aprūpina plaukų šaknis svarbiomis maistinėmis medžiagomis ir padeda plaukams augti sveikiems.

Dėl fiziologinio poveikio plaukų šaknų mitybai ir natūraliam plaukų augimui, ARCON TISANE® plus kapsulės padeda sumažinti plaukų slinkimą (nuo lengvo iki vidutinio), sustiprina plaukus, pagerina jų augimą. Preparato efektyvumas yra patvirtinas klinikiniu tyrimu. Placebo kontroliuojamas, dvigubai aklas tyrimas, atliktas laikantis visų moksliniams tyrimams keliamų reikalavimų, patvirtino teigiamą šių kapsulių poveikį plaukų augimui ir tankiui. Taip pat tyrimas parodė, kad net ir ploni, pažeisti plaukai tampa stipresni, sveikesni, lengviau prižiūrimi.

Plačiau apie klinikinį tyrimą

Sudėtis

ARCON TISANE® plus  kapsulėse yra specialaus mikronizuoto vaistinės ožragės (Trigonella foenum graecum Lot.) sėklų ekstrakto (ne miltelių!) ir plaukams svarbių vitaminų bei mikroelementų: B grupės vitaminų (B1, B2, B6, nikotinamido, kalcio pantotenato, biotino, folio rūgšties, vitaminų C ir E, cinko, vario, seleno ir jodo. Produkto kokybę užtikrina aukščiausi gamybos standartai, atitinkantys geros gamybos praktikos reikalavimus, bei ilgametė specialistų patirtis dirbant plaukų priežiūros ir sveikatingumo priemonių su ožragės koncentratu srityje.

ARCON TISANE® plus kapsulėse nėra gliuteno, pieno laktozės, konservantų, genetiškai modifikuotų medžiagų!

Kaip vartoti?

Rekomenduojama gerti dvi kapsules per dieną, geriausia rytais, valgio metu. Jei slenka plaukai, kad pastebimai pagerinti jų struktūrą ir augimą, rekomenduojamas 4 mėnesių vartojimo kursas. Geros plaukų būklės palaikymui kapsules saugu vartoti ir ilgesnį laiką.

Kiek kainuoja?

Į pradžią

 

ARCON TISANE® šampūnas plaukams

Šis plaukų šampūnas yra specialios sudėties su vaistinės ožragės sėklų ir kviečių gemalų ekstraktais bei provitaminu B5. Tai neutralaus pH, be silikono, be parabenų ir dirbtinių ploviklių (SLS), tinkamas kasdienei plaukų priežiūrai visų tipų plaukams plauti šampūnas.

Vaistinės ožragės sėklų ekstraktas naudojamas išoriškai plaukų ir galvos odos priežiūrai pagerina kraujotaką ir plaukų šaknų mitybą. ARCON TISANE® šampūne naudojamas specialus bekvapis ožragių sėklų koncentratas.

Kviečių gemalų ekstrakte yra natūralių augalinių baltymų, kurie pasižymi plaukus atkuriančiu poveikiu, padeda išlaikyti drėgmę galvos odoje ir plaukuose, gerina plaukų struktūrą, suteikia jiems šilko švelnumo bei žvilgesio.

Provitaminas B5 (kalcio pantotenatas) taip pat yra natūrali drėgmę palaikanti medžiaga, svarbi gerai plaukų ir odos būklei.

Kaip naudoti?

Nedidelį kiekį šampūno paskleiskite ant plaukų, švelniai išmasažuokite ir gerai išplaukite šiltu vandeniu.

Pagalba Jūsų plaukams

Jei slenka plaukai ar norite labiau jais pasirūpinti, rekomenduojame kartu vartoti veiksmingas ir kliniškai išbandytas ARCON TISANE® plus kapsules su vaistinės ožragės ekstraktu, vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis. Tai specialios medicininės paskirties produktas, skirtas vartoti moterims, kai padidėja plaukų slinkimas. Šias kapsules gali vartoti ir vyrai.

Kiek kainuoja?

Į pradžią

 ARCON TISANE® tinktūra galvos odai ir plaukams

Ši specialios sudėties tinktūra su vaistinės ožragės sėklų ir sodinio hamamelio ekstraktais bei urea yra skirta niežtinčios, sudirgusios galvos odos priežiūrai. Aktyviosios medžiagos suaktyvina galvos odos ir plaukų šaknų funkcijas.

Vaistinės ožragės sėklų ekstraktas naudojamas išoriškai plaukų ir galvos odos priežiūrai pagerina odos kraujotaką ir plaukų šaknų mitybą. ARCON TISANE® tinktūroje naudojamas specialus bekvapis ožragių sėklų ekstraktas.

Sodinio hamamelio ekstraktas saugo odą nuo neigiamo išorės poveikio, ramina sudirgusią, niežtinčią odą.

Urea padeda išlaikyti drėgmę ir ramina galvos odą.

Kaip naudoti?

Tinktūrai ant galvos odos paskleisti naudokite patogią pipetę, kurią rasite atsukę kamštelį. Pirštų galiukais švelniais judesiais darydami apskritimus lengvai ir lėtai masažuokite galvos odą. Netrinkite odos! Gerai išmasažavę, galite palikti tinktūrą keletui valandų arba nakčiai, o po to išplaukite. Plovimui rekomenduojame naudoti ARCON TISANE® šampūną.

Pagalba Jūsų plaukams

Jei slenka plaukai ar norite labiau jais pasirūpinti, rekomenduojame kartu vartoti veiksmingas ir kliniškai išbandytas ARCON TISANE® plus kapsules su vaistinės ožragės ekstraktu, vitaminais ir mineralinėmis medžiagomis. Tai specialios medicininės paskirties produktas, skirtas vartoti moterims, kai padidėja plaukų slinkimas. Šias kapsules gali vartoti ir vyrai.

Kiek kainuoja?

Į pradžią

.
 

 

 

Puslapio naudojimosi sąlygosLiteratūraNuorodosKontaktai