Maisto papildų enciklopedija
ieškoti »
mpe.lt - medicinos prekių e-parduotuvė
 

>.

 

 
.
  ARCON TISANE® - veiksmingai Jūsų plaukų priežiūrai
 

Kaip veikia ARCON TISANE® plus kapsulės?

Stiprūs ir sveiki plaukai gali augti tik tada, kai plaukų šaknys pakankamai gauna maistinių medžiagų. ARCON TISANE® plus kapsulės, kuriose yra specialiai plaukų augimui reikalingų medžiagų derinys, iš vidaus aprūpina plaukų šaknis maistingomis medžiagomis ir padeda plaukams augti. Šiose kapsulėse naudojamas specialiai paruoštas vaistinės ožragės sėklų ekstraktas, kuriame yra gausu galvos kraujotaką gerinančių, hormonų įtaką plaukų šaknims reguliuojančių ir plaukų augimui naudingų medžiagų, kurių efektą dar papildo plaukams būtini vitaminai ir mikroelementai.

Kaip greitai pastebimi kapsulių ARCON TISANE® plus rezultatai?

Jau po 2 - 3 mėnesių ARCON TISANE® plus vartotojai pastebi, kad sumažėja plaukų slinkimas. Po 3 - 4 mėnesių padidėja plaukų apimtis, plaukai tampa stipresni. Tai ilgametės mūsų patirties sukaupti tūkstančių vartotojų rezultatai, tačiau kiekvienu individualiu atveju jie gali skirtis.

Ar tikrai ARCON TISANE® plus kapsulės gali padėti, kai plaukai slenka dėl hormonų įtakos?

Taip! Tai patvirtina klinikinis tyrimas, kuriame 83% dalyvių, vartojusių šių kapsulių, plaukų tankis reikšmingai pagerėjo. Tai rodo, kad kapsulės padėjo sumažinti plaukų slinkimą. Taip pat šių kapsulių efektyvumą patvirtina ir puikūs vartotojų vertinimai. Apklausos rezultatai rodo, kad net 88% ACRON TISANE® plus vartojusių moterų yra patenkintos ir vertina efektą nuo pakankamai gerai iki labai gerai!

Kiek laiko reikia vartoti ARCON TISANE® plus kapsulių?

Rekomenduojamas pirmas 4 mėnesių vartojimo kursas. Jei plaukai slenka ar norite jais labiau pasirūpinti, naudinga kasmet pakartoti du vartojimo kursus po 3 - 4 mėnesius, pavyzdžiui, pavasarį ir rudenį.

Ar galima ARCON TISANE® plus vartoti ilgą laiką?

Taip, jei reikia, šių kapsulių galima vartoti ir ilgą laiką.

Kaip vartoti kapsules?

Geriausia išgerti dvi kapsules ryte valgio metu, užsigeriant vandeniu. Kadangi kapsulės yra nedideles, jas nuryti būna nesunku.

Ar gerai toleruojamos kapsulės?

Klinikinio tyrimo metu dalyviai kapsulių vartojo net šešis mėnesius ir patvirtino, kad jos nesukėlė nepageidaujamų reakcijų. ARCON TISANE® plus kapsulėse yra ožragių sėklų ekstrakto bei vitaminų ir mikroelementų, kurie toleruojami gerai. Taip pat ir pagalbinės kapsulių medžiagos neturėtų sukelti netoleravimo ar alergijos.

Ar pasiekčiau tą patį efektą, jei vartočiau paprastų ožragės sėklų?

Kapsulėse yra naudojamas specialiai paruoštas vaistinės ožragės sėklų ekstraktas, kuriame yra koncentruotas veikliųjų medžiagų kiekis. O kad veikliosios medžiagos kuo geriau pasisavintų, šis ekstraktas dar ir mikronizuojamas. Be to, kapsulių efektą papildo ir plaukų augimui būtinų vitaminų ir mikroelementų derinys. Todėl vartojant paprastų ožragės sėklų tokio pat rezultato nepasieksite.

Kuo ypatingas vaistinės ožragės sėklų ekstraktas naudojamas ARCON TISANE®?

Arcon Tisane® naudojamas tik aukštos kokybės ožragės sėklų ekstraktas, kuris ruošiamas šaltuoju būdu, kad būtų išsaugotos visos aktyviosios sėklų medžiagos.

Iš kur gaunamos ožragės sėklos?

Arcon Tisane® produktų gamintojas naudoja per eilę metų patikrintas ir kokybiškas vaistinės ožragės sėklas, auginamas Indijoje.

Ar saugu vartoti ožragės sėklų?

ARCON TISANE® plus kapsules vartoti galima saugiai, nes čia naudojamas patikrintas ir Europos Farmakopėjos reikalavimus atitinkantis vaistinės ožragės sėklų ekstraktas. Kiekviena pagaminta serija yra patikrinama nepriklausomos laboratorijos specialistų. Daugiapakopė farmacinės gamybos kontrolės sistema užtikrina tik kokybiškos produkcijos gamybą. Be to, žaliava yra gaunama iš Indijos. Todėl nėra susijusi su pavojumi dėl užterštumo E. Coli bakterijomis, kaip kad buvo iš rinkos atšauktos iš Egipto tiekiamos ožragės sėklos.

Ar galima vartoti ARCON TISANE® plus kapsulių nėštumo metu?

Nėštumo metu, kaip ir dėl bet kurių kitų preparatų vartojimo, rekomenduojame pasitarti su gydytoju.

Ar galima vartoti ARCON TISANE® plus kapsulių sergant celiakija?

Taip, galima, nes šių kapsulių sudėtyje nėra gliuteno.

Ar kapsulėse nėra genetiškai modifikuotų medžiagų?

Ne, ARCON TISANE® plus kapsulėse ir kituose produktuose genetiškai modifikuotos medžiagos nenaudojamos.

Ar ARCON TISANE® plus kapsulės veikia organizmo hormonus?

Ne, šios kapsulės pačių hormonų kiekio ar jų pokyčių organizme neįtakoja.

Ar nesustiprina ARCON TISANE® plus kapsulės ir viso kūno plaukų augimo?

Ne, nes galvos ir kūno plaukų augimo fizologija yra skirtinga.

Kur gaminami ARCON TISANE® produktai?

Visi ARCON TISANE® produktai yra gaminami Vokietijoje, sertifikuotose įmonėse. Kapsulės gaminamos farmacijos įmonėje, laikantis geros gamybos praktikos reikalavimų.

Ar galiu šampūną naudoti ilgą laiką, net ir nevartojant kapsulių?

Taip, ARCON TISANE® šampūnas tinka kasdienei plaukų priežiūrai. Jame nėra dirbtinių ploviklių (tokių kaip kaip SLS), todėl šį šampūną galima reguliariai naudoti plaukų plovimui tiek ilgai, kiek tik norite.

Kur galima įsigyti ARCON TISANE® produktų?

Žiūrėkite paieškoje KUR ĮSIGYTI?


 

 

 

 

Puslapio naudojimosi sąlygosLiteratūraNuorodosKontaktai