Maisto papildų enciklopedija
ieškoti »

 
 
 
   
   
   
Apie mus
Kontaktai
 
   


  Saginil® gelis

Medicinos priemonė (CE) su adelmidroliu, hialurono rūgštimi, ricinų aliejumi, vit. E ir kvercetinu skirta naudoti simptominiam išorinių lytinių organų ir makšties niežėjimo, deginimo, skausmingumo gydymui esant uždegimui (dėl pienligės, vaginozės ir kt. priežasčių), kontaktiniam vulvitui, skausmingiems lytiniams santykiams, vulvodinijai.
 

 

 
   


  Saginil® ovulės

Medicinos priemonė (CE) su adelmidroliu, palmių branduolių riebalais, fitosfingozinu ir vit. E, skirta sumažinti makšties sudirgimą, sausumą, skausmingumą ir diskomfortą dėl uždegimo, antiseptikų ar vietinių kontraceptinių priemonių naudojimo, gydymo antiestrogeniniais vaistais.
 

 

 
   


  Saginil® prausiklis

Fiziologinio pH intymios higienos prausiklis su adelmidroliu, usnine, undecileno ir pieno rūgštimis, vit. E bei kvercetinu skirtas moterų išorinių lytinių organų pažeistos ir sudirgusios odos higienai. Ypač tinka naudoti esant uždegimui dėl pienligės, bakterinės vaginozės ir kitokių priežasčių, kontaktiniam vulvitui, skausmingiems lytiniams santykiams, vulvodinijai.
 

 

 
   


  Saginil® kaniulės

Medicinos priemonė (CE) su adelmidroliu, hialurono rūgštimi, ricinų aliejumi ir vit. E atkuria ir palaiko makšties gleivinės funkcijas ir drėgnumą, sumažina sudirgimą, skausmingumą ir diskomfortą dėl uždegimo, hormonų pokyčių, antiestrogeninio gydymo, spindulinės terapijos įtakotos makšties gleivinės atrofijos, IUT spiralių įdėjimo ar išėmimo bei kitų procedūrų.
 

 

 
   


  Saginil® ploviklis

Medicinos priemonė (CE) su Adelmidrol, hialurono ir pieno rūgštimis, paruoštas naudoti fiziologinio pH tirpalas specialiame makšties plovimui pritaikytame flakone. Skirtas atkurti ir palaikyti normalią makšties gleivinės būklę. Ypač rekomenduojamas naudoti esant įvairios kilmės makšties uždegimams, po lytinių santykių, po mėnesinių, po chirurginių intervencijų, po gimdymo.
 

 

 
   


  Epinorm® gelis

Medicinos priemonė (CE) sterilus hidrofilinis, izoosmotinis gelis su adelmidroliu skirtas pogimdyminių tarpvietės plyšimų, chirurginių žaizdų dėl epiziotomijos, cezario pjūvio ar laparoskopijos gydymui.
 

 

 
   


  Balanil® gelis

Medicinos priemonė (CE) su adelmidroliu skirta simptominiam varpos galvutės ir apyvarpės uždegimo, pasireiškiančio paraudimu, paburkimu, deginimu, niežėjimu gydymui. Greitai nuramina sudirgimą, gerai išsilaiko patepimo vietoje, palaiko priešmikrobinę aplinką.
 

 

 
   


  Balanil® prausiklis

Fiziologinio pH intymios higienos prausiklis, skirtas vyrų išorinių lytinių organų pažeistos ir sudirgusios odos higienai. Tinka naudoti ir kasdienei intymiai higienai.
 

 

 
   


  Vessilen®

Sterili medicinos priemonė (CE) su adelmidroliu ir hialurono rūgštimi skirta instiliacijoms į šlapimo pūslę esant šlapimo pūslės skausmo sindromui, intersticiniam bei kitų priežasčių sukeltam cistitui. Sukuria apsauginį barjerą ir skatina natūralų urotelio vientisumo atkūrimą.
 

 

 
   


  Fimosin® gelis

Medicinos priemonė (CE) skirta vietiniam simptominiam įvairių priežasčių sukelto vaikų išorinių lytinių organų uždegimo, pasireiškiančio paraudimu, paburkimu, deginimu, niežėjimu gydymui. Tinka naudoti konservatyviam fimozės gydymui ir po chirurginių berniukų fimozės arba mergaičių lytinių lūpų suaugimo operacijų bei fiziologinių intervencijų.
 

 

 
   


  Rogonil® tepalas

Medicinos priemonė (CE) su adelmidroliu skirta vietiniam simptominiam įvairių priežasčių sukelto odos uždegimo apie išangę ir lytinius organus gydymui. Ypač tinka esant naujagimių ir mažų vaikų alerginiams (atopinis dermatitas), sauskelnių ar infekciniams (vėjaraupių, stafilokokinis vulvitas) bėrimams.
 

 

 
   


  Aliatop® skystas kremas

Medicinos priemonė (CE) su adelmidroliu (3%) skirta odos išbėrimo, paraudimo, niežėjimo, sudirgimo gydymui esant uždegiminėms dermatozėms: atopiniam dermatitui, egzemai, kontaktiniam dermatitui.
 

 

 
   


  Aliatop® kremas vaikams

Medicinos priemonė (CE) su adelmidroliu (2%) skirta odos išbėrimo, paraudimo, niežėjimo, sudirgimo gydymui esant uždegiminėms dermatozėms: atopiniam dermatitui, egzemai, kontaktiniam dermatitui.
 

 

 
   


  Sebinil® kremo gelis

Medicinos priemonė (CE) skirta kontroliuoti seborėjinio dermatito sukeltus odos pažeidimus, veikiantis tris svarbiausius faktorius: padidėjusią riebalų gamybą, uždegimą ir mikrobinę aplinką.
 

 

 
   


  Nevamast® kremas

Medicinos priemonė (CE) su adelmidroliu, rutinu, kaštonų escinu, geltonžiedžio barkūno flavanoidais, hialurono ir trans-traumatine rūgštimis bei mentoliu skirta kojų patinimo, nuovargio ir skausmo dėl venų nepakankamumo gydymui.
 

 

 
   


  Nevamast® gelis

Medicinos priemonė (CE) sterilus gelis su adelmidroliu, trans-traumatine rūgštimi ir polikarbofilu, skirtas vietiniam kraujagyslinių ir diabetinių trofinių opų, žaizdų po nudegimo ar radioterapijos gydymui, skatinantis natūralų gijimo procesą.
 

 

 
   


  Algonerv® kremas

Medicinos priemonė (CE) su adelmidroliu ir mažų dozių kapsaicinu skirta vietiniam simptominiam gydymui padidėjusio odos jautrumo, niežėjimo ir paviršinės neuralgijos dėl juostinės pūslelinės, diabetinės neuropatijos ar uždegiminių jungiamojo audinio ligų.
 

 

 
   


  Entonil® kremas

Medicinos priemonė (CE) skirta gydyti odos niežėjimą, paraudimą, patinimą, skausmą, nuraminti sudirgimą įkandus uodams, bitėms ar kt. vabzdžiams, po kontakato su medūzomis, kitais augalinės, gyvūninės kilmės dirgikliais.
 

 

 
   


  Food Detective maisto netoleravimo-įsijautrinimo tyrimas

Food Detective™ - laboratorinis tyrimas, nustatantis maisto produktus, sukeliančius specifinių antikūnų IgG1 – IgG4 gamybą, kurie gali būti susiję su dirgliosios žarnos sindromu, migrena, antsvoriu, žvyneline, lėtiniais uždegiminiais, alerginiais negalavimais.
 

 

 
   


  Bio KMag® maisto papildas (be cukraus)

Malonaus citrusinių vaisių skonio kalio ir magnio citratų milteliai geriamajam tirpalui ruošti. Kalis padeda palaikyti normalų kraujospūdį, normalią nervų sistemos ir raumenų veiklą. Magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą ir palaikyti normalią kaulų būklę. Svarbus geram pasisavinimui kalio ir magnio mEq santykis 2:1, atitinkantis santykį esantį kraujyje.
 

 

 
   


  Lithos® tabletės + 20 šlapimo pH matavimo juostelių

Maisto papildas (be cukraus). Lėto atpalaidavimo tabletės su šarminančia kalio ir magnio citratu druska. Speciali tablečių gamybos technologija užtikrina palaipsnį medžiagų atpalaidavimą ir pasisavinimą žarnyne. Svarbus geram pasisavinimui kalio ir magnio mEq santykis 2:1, atitinkantis santykį esantį kraujyje.
 

 

 
   


  Lithosolv® granulės + 20 šlapimo pH matavimo juostelių

Maisto papildas (be cukraus). Lėto atpalaidavimo granules su šarminančiomis kalio citrato ir kalio bikarbonato druskomis. Speciali granulių gamybos technologija užtikrina palaipsnį medžiagų atpalaidavimą ir pasisavinimą žarnyne.
 

 

 
   


  Lithosolv® plus tabletės + 10 šlapimo pH matavimo juostelių

Maisto papildas (be cukraus). Lėto atpalaidavimo tabletės su šarminančia kalio citrato druska. Speciali tablečių gamybos technologija užtikrina palaipsnį medžiagų atpalaidavimą ir pasisavinimą žarnyne.
 

 

 
   


  Acidif® tabletės

Maisto papildas. Šlapimo takams. Lėto atpalaidavimo tabletės su L-metioninu ir spanguolių koncentratu. Speciali tablečių gamybos technologija užtikrina palaipsnį medžiagų atpalaidavimą ir pasisavinimą žarnyne.
 

 

 
   


  Acidif® plus tabletės

Maisto papildas. Šlapimo takams. Lėto atpalaidavimo tabletės su L-metioninu, kinrožių (Hibiscus sabdariffa) ir bosvelijų (Boswellia serrata) ekstraktais. Speciali tablečių gamybos technologija užtikrina palaipsnį medžiagų atpalaidavimą ir pasisavinimą žarnyne.
 

 

 
   


  Acidif® pro paketėliai

Maisto papildas. Šlapimo pūslei. L-metioninas, chondroitino sulfatas, hialurono rūgštis ir gyvos laktobakterijos.
 

 

 
   


  Arcon Tisane® kapsulės

Maisto papildas. Vaistinės ožragės sėklų ekstrakto, vitaminų ir mikroelementų derinys normaliai plaukų, odos ir nagų būklei palaikyti.
 

 

 
   


  Arcon Tisane® tinktūra

Specialios sudėties tinktūra su vaistinės ožragės sėklų ir sodinio hamamelio ekstraktais bei urea yra skirta niežtinčios, sudirgusios galvos odos priežiūrai. Aktyviosios medžiagos suaktyvina galvos odos ir plaukų šaknų funkcijas.
 

 

 

 

Puslapio naudojimosi sąlygosLiteratūraNuorodosKontaktai