Maisto papildų enciklopedija
ieškoti »
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 Algonerv kremas
 
 
 
Dabartinė kaina*
Nuolaida
Prekės kaina
 
1 vnt. (30 ml) 5,50 € 4,00 € 9,50 €
 
1 vnt. (100 ml) 15,50 € 4,00 € 19,50 €
       
       Prekių pristatymo Lietuvoje kaina 4,00 EUR
 
 Norėdami pirkti iš atstovo užsakymą siųskite elektroniniu paštu

info@mpe.lt arba SMS žinute
 
 Daugiau info .....
 
 
*Dabartinė kaina taikoma perkant tik iš atstovo UAB "FARMEDA". Kainos nurodytos su PVM. Prekes pristatome tik Lietuvoje.
 
 
Kur dar galima nusipirkti?
 
 
 
 

Medicinos priemonė (CE)

Algonerv kremas su adelmidroliu ir mažų dozių kapsaicinu (LD Capsaicin) skirtas naudoti vietiniam, simptominiam gydymui padidėjusio odos jautrumo, niežėjimo ir paviršinės neuralgijos dėl juostinės pūslelinės, diabetinės neuropatijos, uždegiminių jungiamojo audinio ligų.

Naudojimas. Tepti kremą 2-3 kartus per dieną 15-20 dienų, arba kaip nurodė gydytojas. Odos plotą, kur jaučiamas skausmas, deginimas, niežėjimas, švelniai įtrinkite kremu, kad jis kuo geriau įsigertų.

Įspėjimai. Tik išoriniam naudojimui. Netepti ant žaizdų. Pasitepę kremu, kruopščiai nusiplaukite rankas. Patepta kremu vieta gali parausti, kaisti ar perštėti (ypač suprakaitavus ar sušlapus), tačiau šie simptomai paprastai praeina per porą valandų. Jei simptomai išlieka ilgai, kremo nebenaudokite. Nenaudokite šio kremo, esant jautrumui sudėtinėms kremo dalims, ypač kapsaicinui. Saugoti nuo vaikų.

Dermatologiškai ir mikrobiologiškai patikrinta.

Pakuotė. 30 ml ir 100 ml.

Gamintojas EPITECH Group SpA, Italija

Tiekėjas UAB “Farmeda”, tel. 8 687 96674

 
INGREDIENTS: AQUA, ETHOXYDIGLYCOL, PEG-5 RAPESEED STEROL, STEARIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, ADELMIDROL (INN), GLYCERYL STEARATE, SODIUM PCA, CAPSICUM FRUTTESCENS EXTRACT, CARBOMER, TRIETHANOLAMINE, DICHLOROBENZYL ALCOHOL, 2-BROM0-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL.
 
 
 
Kaip veikia Algonerv kremas?

Paviršinei neuralgijai, pasireiškiančiai skausmu, niežėjimu, peršėjimu būdingi juntamųjų nervinių skaidulų pažeidimai (dėl uždegimo, dismetabolinių pakitimų - pvz. cukrinio diabeto, infekcijos - pvz. poherpetinės neuralgijos) ir vaniloidinių receptorių TRPV1 (Transient Receptor Potential Vanilloid 1) įsijautrinimas. Dėl to daugėja prouždegiminių neuropeptidų ir stiprėja neurogeninis uždegimas.

Prouždegiminiai neuropeptidai aktyvuoja mastocitus, kurie atpalaiduoja histaminą, nervų augimo faktorių (NGF) ir triptazę. NGF dar labiau sustiprina periferinį įsijautrinimą ir pirminių veiksnių įtakotą neurogeninį pažeidimą. Dėl to pasireiškia neuropatiniai simptomai – hiperalgezija, alodinija, niežėjimas.

Adelmidrol – aliamidų ( Ang. Autacoid Local Injury Antagonist Amides – ALIA) grupės junginys, priskiriamas fiziologiškai aktyvioms medžiagoms, reguliuojančioms vietinį pažeidimą. Normalizuodamas mastocitų funkciją, o ypač mažindamas NGF kiekį, adelmidrolis slopina neuroimuninio uždegimo plitimą, mažina periferinių nervų jautrumą, slopina niežėjimą.

Mažų dozių kapsaicinas (LD Capsaicin) veiksmingai mažina neuronų TRPV1 receptorių įsijautrinimą, tačiau nesukelia deginimo pojūčio.

Algonerv kremas su adelmidroliu ir mažų dozių kapsaicinu tuo pačiu metu veikia ir nervų galūnėles, ir mastocitus, tai yra abu neuropatinio skausmo ir niežulio komponentus.

 
 
 
 
 
Puslapio naudojimosi sąlygosLiteratūraNuorodosKontaktai