Maisto papildų enciklopedija
ieškoti »
   
 
 
 
  

Medicinos priemonė (CE)

Saginil® gelis su Adelmidrol skirtas naudoti vietiniam, simptominiam išorinių lytinių organų ir makšties niežėjimo, deginimo, sudirgimo, skausmingumo gydymui esant: uždegimui dėl pienligės, bakterinės vaginozės ir kt. priežasčių, kontaktiniam vulvitui, skausmingiems lytiniams santykiams, vulvodinijai.

Fiziologiškai slopina uždegimą
Nuramina sudirgimą ir niežėjimą
Mažina paraudimą ir išbėrimą
Stiprina
odos ir gleivinių apsauginę funkciją
Drėkina, gerina lubrikaciją ir epitelizaciją
Kliniškai įrodytas efektyvumas

Naudojimas. Jei gydytojas nenurodė kitaip, gelį tepkite du kartus per dieną. Dėl specialių savybių, gelis ilgai išsilaiko patepimo vietoje, taip užtikrinamas ilgalaikis poveikis. Jei pageidaujate, gelį galite tepti naudodami aplikatorių, kurį rasite pakuotėje. Po kiekvieno naudojimo aplikatorių nuimkite ir švariai nuplaukite.

Gydymo metu rekomenduojama naudoti ir intymios higienos prausiklį Saginil®.

Įspėjimai. Tik išoriniam naudojimui. Jei gelis sukelia nuolatinį deginimo pojūtį, jo nebenaudokite. Nenaudokite šio gelio, esant jautrumui sudėtinėms gelio dalims. Saugoti nuo vaikų.

Sąveika. Gydymą Saginil® geliu, jei reikia, galima derinti su antibiotikais ar priešgrybeliniu gydymu.

Dermatologiškai ir mikrobiologiškai patikrinta

Pakuotė. 30 ml

Gamintojas EPITECH Group SpA, Italija

Tiekėjas (atstovas) UAB Farmeda, tel. 8 687 96 674

 
Kaip veikia Saginil® gelis?
 
Pasikartojančiam kontaktiniam, bakteriniam ar grybeliniam moters išorinių lytinių organų uždegimui (vulvitui), su menopauze ir hormonų disbalansu susijusiai atrofijai, vulvodinijai yra būdingas padidėjęs nespecifinis jautrumas, pasireiškiantis nemaloniais simptomais, diskomfortu išorinių lytinių organų srityje ir skausmingais lytiniais santykiais.
Epitelio vientisumo pažeidimas
Sausumas, skausmingumas

Paraudimas, paburkimas
Niežėjimas, deginimas

Skausmingi lytiniai santykiai (dispareunija)
Skausmas ir diskomfortas (vulvodinija)

Užsitęsusi eiga, pasikartojimai
Atrofija, erozijos
Adelmidrolis – aliamidų grupės junginys, slopina uždegimo plitimą ir mažina nervų jautrumą. Vietiškai naudojamas adelmidrolis lengvai prasiskverbia į odą ir gleivinę, sumažina niežėjimą, deginimo jausmą, skausmą, paraudimą.

Saginil
® gelis su adelmidroliu ir hialurono rūgštimi padeda atkurti ir palaikyti išorinių lytinių organų epitelio vientisumą ir drėgnumą, sumažina nemalonius išorinių lytinių organų sudirgimo simptomus ir diskomforto jausmą.
 
 
 
INGREDIENTS: AQUA, ADELMIDROL (INN), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, NOVEON AA-1 POLYCARBOPHIL, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYDROXIDE, POLYVINYL ALCOHOL, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM HYALURONATE, METHYLPARABEN, PHYTOSPHINGOSINE, QUERCETIN.
 
 
 
 
Puslapio naudojimosi sąlygosLiteratūraNuorodosKontaktai